Ara

Dinle (Podcast)

Yazıyooooor!


"Koku" Bulten sizleri bekliyor, ayda iki defa
TIKLA
Yaziyor! Okuyoooor... okutuyor!

Anket

Favori Distopya Romanınız?
 

Twitter'da Takip Et

Haberdar Olun!

Yine yeniden yılmadan yorulmadan... PDF Yazdır e-Posta

Öyle bir gündem içerisinde yaşıyoruz ki yılmadan ve yorulmadan çalışmak hem çok zor hem de mücadele için motivasyon çok fazla. Geçtiğimiz günlerde Kitap Kokusu.NET ailesi olarak sizlere ulaşamamış, içerik üretmede sıkıntılı günler yaşamış olabiliriz, ancak düşmedik, yola devam ediyoruz. İlham kaynağımız olan müthiş kokan eserlerin peşinden gitmeye devam ediyoruz.

Daha dün haftalardır gerçekleştiremediğimiz podcastimizin 33. sayısını kaydettik. Bu sayıda Wilhelm Schmid'in müthiş ifadeleriyle, Tanıl Bora'nın su gibi akan tercümesiyle ve İletişim Yayınlarının okuru davet eden kitap tasarımıyla SAKİN OLMAK eserini konuşmaya çalıştık. Aslında eser o kadar hayatın içinde ve hayatın özüne dair ki biz nereden başlarsak başlayalım sohbete kitapla yoğrulmuş keyifli ve samimi bir sohbetin içinde buluyoruz kendimizi. Wilhelm Schmid'i kesinlikle tavsiye ederiz. Mutsuz Olmak ve Aşk da diğer tavsiyelerimiz arasında.

Bir sonraki 15 gün içerisinde edebiyat dünyasının dev şairlerinden Pablo Neruda'nın Yaşadığımı İtiraf Ediyorum adlı anı - otobiyografi tadında eserine göz atıp, üzerine konuşacağız, ama sanmayın ki Neruda bir podcast'e ya da bir kitaba sığsın. Onun hayatı boyu temas ettiği konular bizi kimbilir hangi kokuların peşine sürükleyecek. Confieso que he vivido!

Sevgili Kitap Kokusu Değeri Bilir Okur, yolumuza devam ediyoruz. Arada nefeslenmek için mola verebiliriz, ancak düşün var olmaya devam ettiği sürece biz de buralarda bir yerlerde bir kokunun peşindeyiz.

Bu arada unutmadan 16 Metrekare de yayın hayatına sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Sizleri bilgilendireceğiz.

Bol Kitap Kokulu Günler...

Ali Erdem

 Bu sayfayı ekleyin...
  Bu yazı üzerindeki tüm haklar saklı olup, izinsiz kullanılması yasaktır.