Ara

Dinle (Podcast)

Yazıyooooor!


"Koku" Bulten sizleri bekliyor, ayda iki defa
TIKLA
Yaziyor! Okuyoooor... okutuyor!

Anket

Favori Distopya Romanınız?
 

Twitter'da Takip Et

Haberdar Olun!

Bakarsan Bağ... PDF Yazdır e-Posta

Sevgili KK.Net okuycuları,

Geçerken uğradımcılar...

Şu anda okumakta olduğunuz yazı bir öz eleştiridir, zira biz KK.Net'çiler olarak "bakarsan bağ olur, bakmazsan bağ olur" atasözünü birebir deneyimliyoruz.

İçinde bulunduğumuz toplumun dinamikleri, yaşadığımız bir takım kaygılar derken, sitemizdeki otu çöpü ayıklamayı, yeni yorumları girmeyi unuttuk.

Bir de baktık ki, sitede kod hataları almış başını yürümüş, yeni kitap yorumu yazmayalı aylar olmuş ve podcast yayınımız yarıda kalmış. Gerçi twitter'dan aktif olarak devam ediyoruz, kitap okumalarımız, kitap kokusunu bol bol içimize çekmeler devam ediyor, ancak sitemize gereken özeni gösteremiyoruz. Çok yakında kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu hem kendimize hem de size sözümüz.

Örneğin yeni podcastimizi bu pazar günü yapıp hafta içi siteye koymayı planlıyoruz. kitap okumalarımız devam ediyor. Yevgeni Zamyatin "BİZ" yeni basımını okuyoruz, son James Bond romanı olan "SOLO" bitti. İlk dedektiflik romanı olan "Nothing Hill Mystery" bitti. Barış Bıçakçı'nın Bizim Büyük Çaresizliğimizi'ni okuduk. Arada çizgi romanlar okuduk, filmler izledik. Yeni çıkanları inceledik, aldık, okunmak üzere sıraya koyduk!

Gördüğünüz gibi kitap kokusu sevdamız bitmiş değil, ancak enerjimizi sömüren, aydınlığa, uygarlığa karşı olan tutkumuzu ve onlara ulaşma şevkimizi yaralayan, hassas noktalarımızı kaşıyan olaylar yaşıyoruz, yoruluyoruz, mücadele ediyoruz.

Çok yakında döneceğiz, söz veriyoruz. Ve unutmayalım, bu hepimiz için geçerli:

BAKARSAK BAĞ, BAKMAZSAK DAĞ OLUYOR ve DAĞDAN GELENLER BAĞDAKİLERİ KOVUYORLAR!Bu sayfayı ekleyin...
  Bu yazı üzerindeki tüm haklar saklı olup, izinsiz kullanılması yasaktır.