Ara

Dinle (Podcast)

Yazıyooooor!


"Koku" Bulten sizleri bekliyor, ayda iki defa
TIKLA
Yaziyor! Okuyoooor... okutuyor!

Anket

Favori Distopya Romanınız?
 

Twitter'da Takip Et

Haberdar Olun!

23 Nisan Kutlu Olsun! PDF Yazdır e-Posta

Bir sene daha 23 Nisan - Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı geldi. Bu "bayram"ı gerçekten önemsiyoruz ve en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Eğitimin ve okumanın öneminin anlaşıldığı gün, çocuklarımıza verilecek en güzel hediyenin de kitap olduğunu anlayacağız.

Bu bayramı da vesile olarak kabul edip sizlere 3 kitap tavsiye ediyoruz:

1. Sivrisinek - Ömer Seyfettin "Çağdaş Türk edebiyatıyla çocuklar ve gençler arasında köprüler kurmayı amaçlayan Köprü Kitaplar, çocukları ve gençleri, hem çağdaş Türk edebiyatının usta yazarlarının daha önce yayımlanmış yapıtlarıyla, hem de günümüzün usta yazarlarının yeni kaleme aldıkları yapıtlarıyla buluşturuyor." amacıyla yola çıkan Günışığı Kitaplığından usta yazar Ömer Seyfettin'in öyküleri

2. Puldan Taştan Lahanadan - Sevim Ak Köstebek adını 5 yaşından beri taşıyordu.Teyzesi ile parka gittiği bir gün kumları eşelemiş,eşelemiş,iki cep dolusun ıvır zıvır çıkarmıştı.Saç tokası ,parfüm şişesi,kağıttan uçak,dümensiz spor araba,plastik at,kırık mandal...

3. Uçabilen Çocuk - Sally Gardner Thomas dokuzuncu doğum gününde hasta olduğundan doğum günü partisini iptal etmek zorunda kalırlar. O doğum gününde yatağın içinde yatarken kapı çalar ve ilginç giyimli bir Tombul Peri Thomas'ı görmek istediğini söyler.Annesi onu Thomas'ın yanına çıkardığında Tombul Peri doğum günü hediyesi olarak ne dilediğini sorar.

Çocuk Kitapları bölümündeki diğer kitaplar için TIKLAYINBu sayfayı ekleyin...
  Bu yazı üzerindeki tüm haklar saklı olup, izinsiz kullanılması yasaktır.