Ara

Dinle (Podcast)

Yazıyooooor!


"Koku" Bulten sizleri bekliyor, ayda iki defa
TIKLA
Yaziyor! Okuyoooor... okutuyor!

Anket

Favori Distopya Romanınız?
 

Twitter'da Takip Et

Haberdar Olun!

Tanrılar Kazandı! PDF Yazdır e-Posta

Bu ay fantastik dünyanın kapılarını sürekli zorlayan bir yazarın kitabını hediye ediyoruz: Amerikan Tanrıları! Bu kitap çok sevdiğimiz İthaki yayınlarından biz okuyuculara ulaştı. Neil Gaiman'ın bu kitabını sevgili kitap kokusu sever Bülent Bey'e isteği üzerine armağan ediyoruz. Jonathan Carroll'un da güzel yorumlarını alan eserin tanıtım yazısı şöyle:

 

HAZIRLANIN… FIRTINA YAKLAŞIYOR…

Geçmişte birtakım kirli işlere bulaşmış olan Gölge, cezasını tamamlamak üzeredir. Artık tek istediği, eşi Laura’yla birlikte sessiz sakin bir yaşam sürmek ve beladan mümkün mertebe uzak durmaktır. Ta ki, eşinin korkunç bir kazada hayatını kaybettiğini öğrenene kadar.

Cenazeye gitmek üzere bindiği uçakta bir adamla tanışır. İsminin Çarşamba olduğunu söyleyen bu düzgün giyimli, yaşlı adam, Gölge hakkında hiç kimsenin, hattâ kendisinin bile bilmediği şeyler anlatır ve… onu yaklaşan fırtınaya karşı uyarır. Bundan böyle artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır, çünkü günlük hayatın o sakin yüzeyinin altında, Amerika’nın ruhunu ele geçirmek için büyük bir savaş kopmak üzeredir. İthaki Yayınları

Önümüzdeki ay (Mart) siz de kitap istiyorsanız, teklifimizi için tıklayın.

 Bu sayfayı ekleyin...
  Bu yazı üzerindeki tüm haklar saklı olup, izinsiz kullanılması yasaktır.