Ara

Dinle (Podcast)

Yazıyooooor!


"Koku" Bulten sizleri bekliyor, ayda iki defa
TIKLA
Yaziyor! Okuyoooor... okutuyor!

Anket

Favori Distopya Romanınız?
 

Twitter'da Takip Et

Haberdar Olun!

Aç Kendini PDF Yazdır e-Posta

Oku: Travma - Steve Hamilton Hikayeyi, yakın geçmişinde geçirmiş olduğu travmatik bir olay dolayısıyla konuşamayan romanın baş kahramanı Micheal anlatıyor. (Aslında bu bile başlı başına bir zeka ürünü ve oldukça kayif verici, zira konuşamadığına inandığınız bir kahraman okurla tüm kitap boyu konuşuyor.) Hikaye ise Micheal'ın başından geçen travmatik olay sonrasında kazandığı kilit açma yeteneği ekseninde geçen, zaman zaman gerilimli zaman zamansa duygusal kısa olayların toplamından oluşuyor.

Kurcala: MIT (Massachusetts Institute of Technology) tarafından hazırlanan "nasıl kilit açılır" kitapçığında yok yok!Kilitler nasıl çalışır, bunları nasıl açarsınız? İngilizce tam metin için tıklayın.

Eğlen: Roman boyunca onlarca kapı kiliti ve kasa açılıyor. Bunun etkisinden kurtulamadınız ve ağzınız sulandı ise, "Safe Cracker" adlı bulmaca/macera tarzı bilgisayar oyununu kesinlikle tavsiye ederiz. Tıklayın

Daha Fazla Oku: Şibumi - Trevenian "Nicholai Hel, yarı Rus, yarı Alman asıllı koyu bir Amerikan düşmanı. Üstün düzeydeki "yakın algılama" yeteneği sayesinde fotoğrafı bile çekilemeyen bu yenilmez savaşçı günün birinde emekli olarak yaşadığı şatosundan amansız ve acımasız bir dövüşe katılmak üzere çıkıyor..."

Yazının tamamı için TIKLAYINBu sayfayı ekleyin...
  Bu yazı üzerindeki tüm haklar saklı olup, izinsiz kullanılması yasaktır.