Ara

Yazıyooooor!


"Koku" Bulten sizleri bekliyor, ayda iki defa
TIKLA
Yaziyor! Okuyoooor... okutuyor!

Anket

Favori Distopya Romanınız?
 

Twitter'da Takip Et

Haberdar Olun!

Clive Barker
Kan Kitapları PDF Yazdır E-posta yaz
K
Yazan   
Cumartesi, 19 Aralık 2009 19:15

Kitap

Not: Yorumları okurken aynı zamanda tavsiye edilen müziği dinlemek için müzik sekmesini tıklayıp ilgili bağlantıyı takip ediniz.

Hayat sıvısı içimizde akıp gidiyor. Zaman zaman çatlaklar oluşuyor ve kırmızının binbir türü o çatlaklardan akıyor. Çağlayan kanın türküsü, korkuyla dans etmeye başladığında kontrol edilemez düşünceler bizi ele geçiriyor. Bu türküyü besteleyen ustalardan bir tanesi de "Clive Barker". Kan destanı, bu defa, Maceraperest Kitaplar'dan, Dost Körpe'nin çevirisiyle karşımızda; Üç kitap halinde:

"KAN KİTAPLARI"

Modern hayatın akışı içinde, iş ve ev hayatı arasında huzurlu dünyanızda yaşayıp gidiyorsanız eğer, biraz rahatsız olmanın zamanı geldi demektir. Bakın bu durumu nasıl ifade ediyor Clive Barker, Kan Kitabı adlı öyküsünde:

"Hayattan çıkıp bilinmeyen hedeflere giden karanlık otobanın bir haritasını teşkil ediyorlar. Çok az kişi o yoldan gitmek zorunda kalacak. Çoğu insansa lambalarla aydınlatılan sokaklarda, huzur içinde yürüyecek. Bu hayattan dualar ve okşayışlarla uğurlanacaklar. Ama seçilmiş bazı kişiler dehşeti yaşayacak, lanetliler otobanına götürülecek."

Son Güncelleme: Çarşamba, 19 Ocak 2011 23:28
Daha Fazla
  Bu yazı üzerindeki tüm haklar saklı olup, izinsiz kullanılması yasaktır.